Catering na kameralne przyjęcie

Catering na kameralne przyjęcie we Wrocławiu

Masz ochotę zaprosić znajomych? Chcesz urządzić kameralne przyjęcie w domu? To świetny pomysł. I w dodatku można obecnie takie przyjęcie bardzo prosto zorganizować. Jeśli jesteś zainteresowany cateringiem na kameralne przyjęcie w domu we Wrocławiu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Bar Domowy od dawna świadczy usługi w zakresie dostawy jedzenia na telefon. Dostarczamy nie tylko posiłki dla pracowników firm z różnych branż, ale także i na przyjęcia – zarówno te większe, jak i kameralne. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym menu. Z pewnością uda Ci się wybrać potrawy, które zrobią pozytywne wrażenie na Twoich gościach. W razie potrzeby chętnie doradzimy.

Catering kameralne przyjęcie – menu Baru Domowego

Co konkretnie obejmuje nasze menu na przyjęcie w domu? Stawiamy na różnorodność! W naszym menu znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy tradycyjnej kuchni, jak i osoby, które lubią dania wegetariańskie. Standardowo oferujemy zupy, dania mięsne, a także pyszne gorące przekąski. Także w przypadku dań wegetariańskich możemy pochwalić się dużym wyborem. W tym miejscu chcemy podkreślić, że nasza oferta obejmuje zarówno wegetariańskie dania obiadowe, jak i szeroko pojmowane wegetariańskie przekąski. W praktyce oznacza to, że każdy znajdzie w naszym asortymencie coś dla siebie. Oczywiście dostarczamy także dodatki warzywne, owoce oraz napoje.

Catering na kameralne przyjęcie – cennik w Barze Domowym

Mamy świadomość, że cena cateringu jest dla wielu osób ważnym argumentem za wyborem konkretnej oferty. Decydując się na zamówienie w Barze Domowym, możecie spodziewać się naprawdę przystępnych cen. Mimo że bazujemy wyłącznie na najlepszych składnikach od sprawdzonych dostawców, nasze ceny są nadzwyczaj konkurencyjne. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę także i odległości, na jaką mamy dowieźć zamówione jedzenie. Im ta odległość mniejsza, tym niższa będzie cena. Jeśli macie jakieś pytania o cennik Baru Domowego, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.