Catering na obiad okolicznościowy

Catering na obiad okolicznościowy we Wrocławiu

Jeśli jesteście zainteresowani wysokiej jakości cateringiem na imprezy okolicznościowe organizowane we Wrocławiu, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Bar Domowy może pochwalić się bardzo urozmaiconym menu, które na pewno sprosta Waszym oczekiwaniom. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które organizują właśnie jakąś imprezę w gronie rodzinnym, jak i do firm, które planują imprezę dla pracowników. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty cateringu, możecie oczekiwać pysznych potraw, punktualnego dowozu, kompleksowej obsługi. Chętnie udzielimy odpowiedzi na temat oferowanego cateringu na obiad okolicznościowy. Zapraszamy do kontaktu.

Catering na obiad okolicznościowy – nasze menu

Bar Domowy we Wrocławiu stawia na urozmaicone menu. Niezależnie od tego, czy planujecie obiad okolicznościowy obfitujący w kuchnię tradycyjną czy też chcecie podać bardziej nietypowe potrawy, możecie liczyć na interesujące propozycje z naszej strony. Mamy nadzieję, że znajdziecie u nas odpowiednie potrawy. Zachęcamy do przestudiowania naszego menu, które obejmuje zarówno dania mięsne, jak i dla wegetarian. Nie zapominamy także i o osobach, które chcą żyć fit. Znajdziecie u nas chociażby pyszne soki. W przypadku przyjęć w domu możemy przygotować naturalnie deski wędlin, serów, a także pyszne przekąski wegetariańskie. Oczywiście klienci mogą samodzielnie ustalić menu imprezy.

Catering na obiad okolicznościowy – atrakcyjne ceny

Mamy oczywiście świadomość, że cena jest bardzo ważnym kryterium wyboru, gdy chodzi o catering na obiad okolicznościowy. Bazujemy wyłącznie na świeżych, pełnowartościowych produktach. To dlatego nasze dania są tak pyszne. Jednak mimo wszystko oferujemy Wam atrakcyjne ceny. Sam dowóz także nie jest zbyt kosztowny. W tym względzie cena zależy oczywiście od tego, na jaką odległość zamówione dania są dowożone. Jeśli chcecie sprawdzić ceny naszych potraw, zachęcamy do przestudiowania zaprezentowanego u nas menu. Oczywiście bardzo chętnie udzielimy dodatkowych informacji, jeśli macie inne pytania o nasz cennik.