Catering na spotkanie z przyjaciółmi

Catering na spotkanie z przyjaciółmi – Wrocław

Nie ma znaczenia, czy planujesz kameralne spotkanie z przyjaciółmi czy może nieco większe przyjęcie, wiadomo, że musisz zadbać o odpowiedni poczęstunek. My ze swej strony zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dowozu jedzenia we Wrocławiu. Bar Domowy oferuje catering dla osób prywatnych oraz firm. Zachęcamy do przestudiowania naszej oferty już teraz.

Możesz zawsze na nas liczyć. W praktyce oznacza to, że możesz jak najbardziej zamówić catering z wyprzedzeniem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by złożyć także zamówienie w awaryjnej sytuacji, np., kiedy czekacie właśnie na gości, którzy dopiero co się zapowiedzieli.

Catering na spotkanie z przyjaciółmi – szybko i niezawodnie

Teraz, nawet planując jakąś imprezę w gronie znajomych we własnym domu, nie musisz zastanawiać się nad tym, co podać. My na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom. Przede wszystkim staramy się dostarczać nasze dania tak szybko, jak to tylko możliwe. Wiemy bardzo dobrze, że czekanie na obiad, kiedy jest się już głodnym, nie należy do przyjemności. Jeśli postawisz własne na nasze usługi, będziesz zadowolony.

Catering na spotkanie z przyjaciółmi – menu i cennik

Zależy nam na tym, aby w naszej karcie dań każdy znalazł coś pysznego dla siebie. Wiemy, że naszymi klientami są zarówno wielbiciele tradycyjnej polskiej kuchni, jak i osoby, które są zainteresowane daniami fit oraz wegetariańskimi. Żadnej z tych grup nie zawiedziemy! Także, jeśli wśród Twoich przyjaciół znajduje się osoba na diecie, możesz w naszym menu znaleźć odpowiednie dla niej danie obiadowe. W naszym menu znajdziesz codziennie cztery różne surówki, poza tym dowozimy również świeże soki warzywne.

A jak wygląda cennik? Wiemy bardzo dobrze, że cena jest ważnym kryterium doboru, gdy chodzi o jedzenie na dowóz. Po prostu zapoznaj się z naszym cennikiem – staramy się oferować nasze usług tak tanio, jak to możliwe, nie rezygnując jednocześnie ze świeżych produktów spożywczych pochodzących od sprawdzonych dostawców. Jeżeli zamawiasz catering w odległości 3 km od naszego lokalu przy ul. Szybowcowej 19, za dostawę nie będziesz płacił.