Catering na Andrzejki

Catering na Andrzejki – Wrocław i okolice

Jeśli planujecie urządzić imprezę andrzejkową w domu, musicie zawczasu zadbać o odpowiedni catering. Naturalnie możecie sami postarać się o poczęstunek dla gości, jednak w takim przypadku postawicie na rozwiązanie dość pracochłonne. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie catering. Jeśli interesuje Was pyszny catering na Andrzejki we Wrocławiu, serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszego lokalu. Bar Domowy specjalizuje się w serwowaniu kuchni polskiej i dań z innych zakątków świata. Jeśli chodzi o catering, możemy zagwarantować punktualny dowóz zamówionych potraw i napojów pod wskazany przez klienta adres. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Catering na Andrzejki – menu naszego lokalu

Dlaczego właściwie warto zdecydować się na catering na Andrzejki, kiedy impreza organizowana jest w domu? Głównym powodem jest fakt, że w przypadku zamawiania gotowych dań, możecie mieć pewność, że każdy z gości wybierze danie, które mu posmakuje. Bar Domowy może pochwalić się bardzo urozmaiconym menu. U nas znajdą coś pysznego dla siebie zarówno osoby, które preferują dania tradycyjne, jak i zwolennicy dań jarskich czy poczęstunku na słodko. To jeszcze nie wszystko, możemy poszczycić się także szerokim wyborem pysznych napojów, w tym również zdrowych, przygotowywanych na bieżąco soków warzywno-owocowych.

Catering na Andrzejki – ceny poszczególnych potraw

Interesuje Cię tani catering na Andrzejki we Wrocławiu? Teraz to żaden problem. Wystarczy, że złożysz zamówienie w naszym Barze Domowym. Zawsze dokładamy starań, aby naszym klientom zaoferować pyszne dania z pełnowartościowych składników, których koszt jest o wiele bardziej korzystny niż u konkurencji. Sam dowóz także nie jest zbyt drogi – tutaj akurat wszystko zależy od tego, na jaką odległość dowożone są zamówione potrawy i napoje. Zachęcamy do zapoznania się z naszym menu, przy każdej serwowanej potrawie znajdziecie informacje o tym, ile ona u nas kosztuje. Na pewno uda Wam się skomponować odpowiednie menu na planowaną przez Was imprezę andrzejkową.