Catering na chrzciny w domu

Chrzest dziecka to bardzo ważny moment w życiu rodziny. Nic zatem dziwnego, że tak wielu rodziców ten dzień chce spędzić w gronie rodzinnym, organizując kameralne przyjęcie dla bliskich. Jeśli chcesz, aby wszystko poszło po Twojej myśli i Twoi goście byli więcej niż zadowoleni, zachęcamy Cię do skorzystania z profesjonalnych usług cateringowych. Jeśli planujecie urządzić Wasze przyjęcie we Wrocławiu, możecie jak najbardziej skorzystać z oferty naszego Baru Domowego. Bardzo chętnie przygotujemy pyszne potrawy dla Waszych gości i dostarczymy je punktualnie pod wskazany przez Was w zamówieniu adres. Na pewno uda nam się dojść do porozumienia przy wyborze odpowiednich dań. Chętnie podpowiemy Wam, jak skomponować menu na chrzciny w domu.

Catering na chrzciny w domu – nasze menu

Mamy oczywiście świadomość tego, że nasi klienci mogą mieć bardzo różne potrzeby. I dlatego też staramy się oferować możliwie urozmaicone menu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym menu imprezowym. Mamy nadzieję, że uda Ci się wybrać coś pysznego, co chętnie zaserwujesz swoim gościom. Zupy, dania mięsne, przystawki, deski serów, półmiski rybne, pyszne sałatki, świeże soki, a także desery i dania jarskie – to wszystko możemy Wam zaoferować, jeśli chodzi akurat o catering na chrzciny w domu. Już teraz skomponuj własny zestaw! Jesteśmy przekonani, że uda Wam się wybrać menu, która przypadnie do gustu gościom organizowanego przez Was przyjęcia.

Catering na chrzciny w domu – cennik

Organizacja przyjęcia w domu, w tym także chrzcin, wiąże się oczywiście ze znacznymi kosztami. Tego nie da się ukryć. To jednak nie oznacza jeszcze, że nie da się chrzcin zorganizować w sposób przystępny cenowo. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dlatego też oferujemy Wam pyszne dania ze świeżych, pełnowartościowych składników w przystępnych cenach. Nasz cennik cateringu jest bardzo konkurencyjny. Oczywiście musicie doliczyć koszt dostawy, jednak ten nie jest zbyt wysoki, jeśli organizujecie przyjęcie we Wrocławiu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Autor: Justyna Zielińska