Catering na domówkę

Catering na domówkę. Wrocław i okolice

Jeśli planujesz właśnie jakąś imprezę w domu i zastanawiasz się nad odpowiednim menu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nasz lokal specjalizuje się w przygotowywaniu pysznych, świeżych potraw. Oferujemy nie tylko catering dla pracowników, ale także catering na przyjęcia domowe. Niezależnie od tego, czy planujesz jakąś bardziej uroczystą imprezę czy może chcesz po prostu miło pędzić czas ze znajomymi, na pewno uda Ci się znaleźć u nas odpowiednie potrawy. Zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną kartą dań na przyjęcia domowe. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat cateringu na domówki, dowozu oraz cen naszych dań.

Catering na domówkę. Menu naszego Baru Domowego

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Stąd też staramy się sukcesywnie poszerzać nasze menu. Osobom, które szukają cateringu na domówkę na najwyższym poziomie, możemy zaoferować w chwili obecnej: pyszne dania jednogarnkowe, sałatki, przekąski wegetariańskie, deski serów, półmisek rybny, deski mięs pieczonych itd. A to jeszcze nie wszystko! Zachęcamy Was jak najbardziej do zapoznania się także z innymi daniami w naszej ofercie i skomponowania własnych zestawów obiadowych. Na pewno uda Wam się ustalić takie menu, które przypadnie do gustu Waszym gościom. Ze swej strony chcielibyśmy dodać, że dostarczamy także napoje gorące i świeże soki.

Catering na domówkę. Ceny dań

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dania tradycyjne czy wegetariańskie przekąski, możesz liczyć na przystępne ceny w Barze Domowym. Nasz Bar Domowy współpracuje wyłącznie z najlepszymi dostawcami. Jednak, mimo że oferujemy catering na domówki na najwyższym poziomie, nasz cennik jest bardzo atrakcyjny. Oczywiście, gdy chodzi o jedzenie na dowóz, trzeba wziąć pod uwagę także koszt transportu zamówionych dań. Także i w tym przypadku staramy się oferować naszym klientom jak najbardziej przystępne ceny. Oczywiście wiele zależy od odległości. Zasadniczo realizujemy zlecenia na dowóz na terenie całego Wrocławia. Zapraszamy!