Catering na event plenerowy

Catering na event plenerowy we Wrocławiu

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju event planujecie, zachęcamy Was do skorzystania z naszych usług cateringowych. Ostatecznie, czym byłby event bez dobrego cateringu? Chyba każdy zgodzi się z tym, że akurat jakość i walory smakowe jedzenia serwowanego podczas o rozmaitych imprez mają ogromny wpływ na to, jak dana impreza zapisze się w pamięci uczestników. Nasz Bar Domowy oferuje od dawna kompleksowe usługi cateringowe, obsługuje imprezy o różnej liczbie uczestników oraz o różnym charakterze. Także, jeśli planujecie wkrótce organizację jakiegoś eventu plenerowego we Wrocławiu, możecie jak najbardziej skorzystać z naszej oferty. Przygotujemy i dostarczymy potrawy, które zachwycą Waszych gości.

Catering na event plenerowy – menu Baru domowego

Bar Domowy specjalizuje się w kuchni polskiej, jednak jak najbardziej znajdziecie w naszym menu imprezowym także potrawy, które cieszą się popularnością w innych rejonach świata. Zupy, mięsa, dodatki warzywne – to jedynie część naszej oferty. Ze swej strony zachęcamy naszych klientów do zamówienia na zaplanowany event także dań wegetariańskich. Nie da się zaprzeczyć, że liczba wegetarian stale rośnie, także w naszym kraju. Poza daniami wegetariańskimi, które można zaserwować w porze obiadu, oferujemy także pyszne przekąski wegetariańskie. Oczywiście jak najbardziej możecie zamówić u nas filetowane owoce, napoje gorące, przekąski gorące różnego rodzaju, deski serów i wędlin. Z pewnością uda nam się ustalić szczegóły zamówienia. Zachęcamy do kontaktu.

Catering na event plenerowy – cennik

Pyszne jedzenie ze świeżych, pełnowartościowych składników wcale nie musi być drogie. Nasz Bar Domowy może Wam to udowodnić! Staramy się oferować nasz catering w cenach możliwie jak najbardziej przystępnych. Oczywiście finalnie cena Waszego zamówienia będzie zależała od tego, co konkretnie zamówicie oraz tego, na jaką odległość zamówione dania zostaną dostarczone. Wstępnie zachęcamy Was do zapoznania się z naszym cennikiem – przekonajcie się, że jest bardzo konkurencyjny!