Catering na imieniny

Catering na imieniny we Wrocławiu

Jeżeli planują Państwo kameralne przyjęcie imieninowe dla znajomych w domu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza firma może zaoferować profesjonalny catering na imieniny we Wrocławiu.  Bar Domowy to rodzinna firma, która stara się zapewniać klientom pyszne obiady, desery i napoje, przygotowane z najlepszych składników. Nie muszą Państwo dbać sami o wyżywienie gości podczas zaplanowanego przyjęcia. Z przyjemnością zaproponujemy Państwu ciekawe rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Catering na imienny – nasza oferta

Wiemy doskonale, że nasi klienci mogą mieć różne oczekiwania, dlatego też stawiamy na urozmaicone menu. Również, jeśli chodzi o catering na imieniny, możemy Państwu zaproponować zarówno tradycyjne polskie potrawy, jak i pyszne dania, które Państwa gościom pozwolą poznać smaki innych stron świata. Bardzo chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji co do naszego menu. Oferujemy zupy, dania mięsne, naleśniki, pierogi, pyszne surówki oraz świeże soki, które powinny przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania co do naszych usług. Wystarczy, że się Państwo z nami skontaktują telefoniczne, abyśmy mogli wspólnie ustalić catering na planowaną przez Państwa imprezę.

Catering na imieniny – korzystne ceny

Nasza oferta powinna zainteresować wszystkie osoby, które chciałaby zapewnić sobie pyszny catering na imieniny we Wrocławiu naprawdę korzystnej cenie. Faktem jest, że współpracujemy stale z dostawcami dobrej jakości świeżych produktów. Jednak dokładamy też starań, aby cena naszych dań była dla klientów faktycznie atrakcyjna. Z pewnością nie będą Państwo rozczarowani. Chcielibyśmy jeszcze podkreślić, że także i dowóz naszych dań nie jest drogi. A co ważne, jeśli odległość nie przekracza 3 km od naszego lokalu przy ulicy Szybowcowej, za sam dowóz nie nalicza się żadnych opłat.