Catering na imprezę plenerową

Catering na imprezę plenerową Wrocław

Piękne, wiosenne dni sprzyjają organizacji imprez plenerowych. I nie chodzi tutaj wyłącznie o kameralne pikniki dla znajomych, ale także duże imprezy integracyjne w firmach. Czy może być coś lepszego niż impreza plenerowa połączona z aktywnością fizyczna i pysznym jedzeniem? Jeśli zastanawiacie się właśnie nad załatwieniem cateringu na imprezę plenerową we Wrocławiu, zapraszamy Was serdecznie do korzystania z oferty naszego Baru Domowego. Z racji tego, że od dawna oferujemy urozmaicone menu w przystępnych cenach, mamy spore doświadczenie. W zakresie usług cateringowych obsługujemy zarówno osoby prywatne, które planują imprezy okolicznościowe, jak i firmy.

Catering na imprezę plenerową – duży wybór

Nieważne, czy organizujecie tradycyjny piknik czy może imprezę plenerową w duchu fit. Menu Baru Domowego jest na tyle urozmaicone, że każdy na pewno znajdzie odpowiednie dania dla siebie. Ponadto możemy przygotować także zdrowe soki. A może planujecie jakiś piknik rodzinny? Również i w tym przypadku możemy zapewnić, że dostarczymy dania, które będą smakowały dorosłym i dzieciom. Zapoznajcie się po prostu z nasza kartą dań. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Wasze pytania odnośnie aktualnego menu oraz składników, z których przygotowujemy na potrawy.

Tani catering na imprezę plenerową – ceny

Wiemy bardzo dobrze, że przy wyborze oferty cateringu na imprezę plenerową bierze się pod uwagę także i jego cenę. To nic zaskakującego, zwłaszcza w przypadku dużych imprez. Wszyscy lubimy rozwiązania przystępne cenowo. I dlatego także i nasz Bar Domowy stara się oferować jak najlepsze potrawy w jak najniższej cenie. Jeśli interesuje Was niezawodny catering na imprezę plenerową we Wrocławiu, którego cena będzie naprawdę przystępna, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym cennikiem. Oczywiście na finalny koszt ma wpływ także dowóz jedzenia, jednak również w tym przypadku zależy nam na oferowaniu klientom możliwie tanich rozwiązań. W razie pytań o nas cennik i menu jesteśmy do dyspozycji.