Catering na imprezę rodzinną

Catering na imprezę rodzinną – Wrocław

Jeśli chcecie urządzić niezapomnianą imprezę rodzinną w domu, zdecydowanie zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą cateringu we Wrocławiu. Nasz Bar Domowy kieruje swoją ofertę zarówno do osób zainteresowanych obiadami dla pracowników, jak i wszystkich, którzy chcą urządzić imprezę rodzinną. Pyszne potrawy, szeroki wybór, atrakcyjne ceny, punktualny dowóz we Wrocławiu – tego mogą spodziewać się klienci zamawiający catering w naszym Barze Domowym. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kartą dań.

Catering na imprezę rodzinną – nasze menu

Zależy nam na tym, aby każdy z klientów mógł wybrać dania odpowiednie dla siebie. Dlatego też stawiamy na urozmaicone menu. Niezależnie od tego, czy planujecie większą czy mniejszą imprezę rodzinną, możecie jak najbardziej zamówić u nas catering na zaplanowane przyjęcie. Pyszne zupy, mięsa do dania głównego, dodatki skrobiowe, desery, napoje – to tylko część naszej oferty. Warto w tym miejscu podkreślić, że nasza oferta obejmuje także filetowane owoce oraz pyszne dania wegetariańskie praz przekąski wegetariańskie. Klienci mogą zamówić ponadto półmisek rybny, deskę serów, gorące przekąski, a także sałatki i pieczywo. Kucharze dbają o to, aby wszystkie dania były naprawdę pyszne. Przekonajcie się sami! Podchodzimy elastycznie do wymagań klientów, z naszym cateringiem z pewnością uda Wam się zorganizować świetną imprezę rodzinna. Wasi goście na pewno zapamiętają ją na długo.

Catering na imprezę rodzinną – cennik Baru Domowego

Nie jest dla nas bynajmniej zaskoczeniem, że większość klientów jest zainteresowanych w miarę niską ceną. Również i w tym przypadku możecie liczyć na nas! Bar Domowy przygotowuje wszystkie potrawy ze świeżych składników najwyższej jakości. To jednak nie wpływa na bardzo korzystną ceną, jaką możemy Wam zaoferować. Zachęcamy do zapoznania się z naszym aktualnym cennikiem – na pewno Was on pozytywnie zaskoczy. Ceny dowozu także są bardzo korzystne.