Catering na imprezy domowe

Catering na imprezy domowe we Wrocławiu

Jeśli planują Państwo właśnie zorganizowanie jakiejś imprezy w domu, zachęcamy z naszej oferty cateringu. Naszą ofertę w tym zakresie kierujemy do mieszkańców Wrocławia oraz okolic. Mamy nadzieję, że uda nam się Państwa przekonać do skorzystania z naszych usług. Bar Domowy od dawna już oferuje obiady na dowóz we Wrocławiu. Zachęcamy do przestudiowania naszego menu. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy z różnych branż. Jesteśmy otwarci na każde nowe wyzwanie. Chcą Państwo zamówić catering na zaplanowaną imprezę w domu? Prosimy o kontakt, aby uzgodnić wszystkie szczegóły zlecenia.

Catering na imprezy domowe – nasze menu

Bar Domowy stara się oferować jak najbardziej urozmaicone menu. Zasadniczo nie brakuje w naszej karcie tradycyjnych polskich potraw, które zwykle zamawiane są na większe spotkania towarzyskie. Jednak mamy przecież świadomość, że nasi klienci mogą mieć różne upodobania i dlatego też oferujemy Państwu także przepyszne dania z różnych odległych zakątków świata. Szczególnie polecamy zdrowe dania kuchni śródziemnomorskiej. Nie zapomnieliśmy także o osobach, które chciałyby urządzić imprezę w stylu fit. U nas mogą Państwo zamówić zdrowe, wegetariańskie potrawy oraz świeże soki warzywne i warzywno-owocowe. Zachęcamy do zapoznania się z kartą dań już teraz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania o serwowane przez nas potrawy.

Catering a imprezy domowe – cennik usług

Wiemy bardzo dobrze, że dla wielu klientów cena cateringu na imprezy domowe jest bardzo ważnym czynnikiem wyboru restauracji. My ze swej strony staramy się oferować klientom pyszne, zdrowe jedzenie, bazujące na naturalnych, pełnowartościowych składnikach, którego cena jest porównywalnie bardzo korzystna. Zresztą z aktualnym cennikiem naszych dań mogą Państwo w każdej chwili zapoznać się w naszym menu. Co do samego dowozu, to wszystko zależy od tego, jaka odległość wchodzi w grę. Chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że nasze usługi z zakresu cateringu oferujemy w całym Wrocławiu.