Catering na imprezy plenerowe

Catering na imprezy plenerowe we Wrocławiu

Do współpracy zachęcamy wszystkie osoby, które są zainteresowane niedrogim, a przy tym naprawdę stojącym na wysokim poziomie cateringiem. Bar Domowy może zaoferować Państwu kompleksowy catering podczas imprez plenerowych na różną skalę – obsługujemy zarówno kameralne pikniki, jak i większe imprezy np. spotkania integracyjne. Jeśli chodzi o nasze menu, to jesteśmy w stanie dostosować je do Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do przestudiowania naszej karty dań – stale pojawiają się na niej nowe pozycje. Smaczne menu to podstawa każdej udanej imprezy. Warto zatem zaufać profesjonalistom, chętnie doradzimy przy wyborze konkretnych potraw.

Catering na imprezy plenerowe – nasza oferta

Mamy świadomość tego, że podane dania mają duży wpływ na to, jak dana impreza zapisze sie w pamięci. Dotyczy to zwłaszcza sportowych imprez plenerowych, podczas których ciepły posiłek jest naprawdę ważnym punktem programu. Dlaczego warto postawić właśnie na nasze usługi, gdy chodzi o catering na imprezy plenerowe we Wrocławiu? Bard Domowy współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, gotujemy, używając świeżych produktów doskonałej jakości. Oferujemy pyszne dania gorące, przystawki, desery oraz świeże soki. U nas mogą Państwo zamówić nie tylko pyszne dania kuchni polskiej, ale także i potrawy reprezentujące trendy smakowe z innych regionów świata. Możemy przygotować także pyszne dania wegetariańskie.

Catering na imprezy plenerowe – cennik usług

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z doświadczoną firmą cateringową, która swoje usługi kieruje do osób prywatnych oraz organizatorów imprez we Wrocławiu i która nie ma zbyt wysokich cen, zapraszamy do kontaktu z nami. U nas mogą Państwo zawsze zamówić pyszne dania ze świeżych produktów, których cena na pewno Państwa pozytywnie zaskoczy. Zawsze staramy się oferować naszym klientom catering na imprezy plenerowe i innego rodzaju eventy, którego koszt będzie niższy niż u konkurencji. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania o ceny naszych usług.