Catering na komunię w domu

Catering na komunię w domu – Wrocław

Komunia to wielkie wydarzenie dla dziecka. Zwykle świętuje się ten dzień w gronie rodziny. Stąd też odpowiednio wcześniej trzeba zadbać o przygotowanie przyjęcia komunijnego. Od jakiegoś czasu coraz bardziej popularne są przyjęcia w lokalu. Jeśli jednak chcecie obniżyć koszty przyjęcia, zapewnić swobodę dzieciom, zachęcamy do urządzenia komunii w domu. Catering na komunię zapewni Bar Domowy z Wrocławia. Nasz Bar domowy specjalizuje się w cateringu na różne okazje, mamy wystarczające doświadczenie, aby móc pomów Wam także przy organizacji komunii w domu. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Catering na komunię w domu – tanio i smacznie

Organizując komunię dziecka w domu, możesz sporo zaoszczędzić. A jednocześnie decydując się na jedzenie na dowóz, nie musisz samodzielnie zajmować się żmudnymi przygotowaniami. Zawsze zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni ze stosunku jakości do ceny. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, możemy zagwarantować, że nasze potrawy przygotowywane są z produktów świeżych, bardzo wysokiej jakości. A to przekłada się na smak potraw. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego nasz cennik jest bardzo przystępny. Zachęcamy do zapoznania się z kartą dań. Sami ocenicie, ile może kosztować pełen catering na komunię w domu. W razie pytań jesteśmy do waszej dyspozycji.

Catering na komunię w domu – nasze menu

Jeśli chodzi o menu na przyjęcia komunijne w domu, zwykle wybierana jest tradycyjna kuchnia polska. Nasza karta dań obejmuje wiele pozycji, które powinny przypaść do gustu zwolennikom tradycji. Jednak nie zapominamy także i o tych naszych klientach, którzy lubią testować nowe smaki. Stąd też w naszym menu znajdziecie lubiane potrawy także z innych stron świata. Naszym klientom dostarczamy także napoje gorące i zimne. Jeśli już chodzi o catering na komunię w domu, zachęcamy do zamówienia także świeżych soków owocowych lub owocowo-warzywnych, które z pewnością będą smakować dzieciom. Oczywiście nasze menu obejmuje także różnego rodzaju potrawy na słodko, które mogą Was zainteresować. Serdecznie zapraszamy!