Catering na konferencje we Wrocławiu

Organizacja konferencji nie jest z pewnością zbyt prostym zadaniem. Nie dość, że trzeba zaplanować przebieg całego wydarzenia, to jeszcze organizator musi zadbać o catering. Standardem są przerwy kawowe i na lunch. Jeśli interesuje Was profesjonalny catering na konferencje we Wrocławiu, serdecznie zapraszamy Was do skorzystania z naszej aktualnej oferty. Na pewno uda nam się zaproponować Wam pyszne menu i atrakcyjne warunki współpracy. Bar Domowy od dawna współpracuje z licznymi firmami, a także z klientami prywatnymi w zakresie cateringu. Możecie jak najbardziej zlecić nam także catering na konferencję, którą właśnie organizujecie. Zachęcamy Was przede wszystkim do zapoznania się z naszą ofertą.

Catering na konferencje – menu Baru Domowego

Nieodmiennie zależy nam na tym, aby nasze menu, także w przypadku cateringu na konferencje, było jak najbardziej urozmaicone. Jak najbardziej możecie zamówić u nas gorące napoje, jak kawa czy herbata. Poza tym nasze menu obejmuje także świeże soki i koktajle owocowe. Planujecie dłuższą przerwę lunchową w trakcie konferencji? To także nie problem. W ramach naszego cateringu na konferencje możecie jak najbardziej zamówić różnego typu dania obiadowe – zarówno tradycyjne, jak i wegeteriańskie. Przystawki, dania jednogarnkowe, zupy, desery, zimna płyta – to tylko wycinek naszego menu. Ze swej strony chcielibyśmy podkreślić, że staramy się rozwijać naszą ofertę.

Catering na konferencje – cennik Baru Domowego

Korzystne ceny, pyszne dania, punktualny dowóz – tego właśnie możecie się spodziewać, stawiając na ofertę Baru Domowego. W naszym lokalu bazujemy włącznie na pełnowartościowych składnikach, które pochodzą od najlepszych dostawców. Przy większych zamówieniach możemy zaoferować wyjątkowo korzystne warunki cenowe dotyczące dostawy. W razie jakichkolwiek pytań o catering na konferencje firmowe, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Bardzo chętnie zaprezentujemy naszą ofertą. Nasz aktualny cennik na pewno będzie dla Was pozytywnym zaskoczeniem!