Catering na konferencje

Catering na konferencje. Wrocław i okolice

Konferencje branżowe wymagają bardzo dokładnej organizacji, dotyczy to także oprawy gastronomicznej. Jeśli chcecie, aby uczestnicy konferencji dobrze ją pamiętali, warto postawić na catering ze sprawdzonego źródła. Jeśli jesteście zainteresowani cateringiem na konferencję tematyczną lub szkolenie, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w tym względzie. Na pewno uda nam się zaproponować pyszne menu obiadowe, które przypadnie do gustu uczestnikom. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z kartą dań naszego wrocławskiego Baru Domowego. U nas zawsze możecie zamówić pyszne jedzenie na dowóz. Serdecznie zapraszamy.

Catering na szkolenia – menu naszej restauracji

Ze względu na fakt, że nasi klienci mają bardzo różne potrzeby, stawiamy na urozmaicone menu. W praktyce oznacza to, że znajdziecie u nas zarówno dania obiadowe (w tym także wegetariańskie), jak i desery, pyszne soki itd., jak i gorące napoje. Niezależnie od tego czy zamierzacie uczestnikom konferencji zaproponować pełen obiad czy tylko jakiś lekki poczęstunek w czasie przerwy kawowej, na pewno uda Wam się znaleźć u nas coś ciekawego. Jeśli macie jakieś pytania co do naszego menu oraz dostawców, z których usług korzystamy zachęcamy do kontaktu. Ze swej strony zapewniamy, że żadna konferencja czy szkolenie nie są dla nas dużym wyzwaniem. Dzięki długiemu doświadczeniu możemy zaoferować catering na najwyższym poziomie.

Catering na szkolenia – cennik usług

Co otrzymujesz, zamawiając catering na konferencję lub szkolenie w naszym Barze Domowym? Pyszne dania z najlepszych produktów, zawsze na czas. Ze swej strony chcielibyśmy podkreślić, ze zależy nam na tym, aby nasze dania były nie tylko smaczne, ale także i zdrowe. I z tego względu korzystamy wyłącznie z usług dostawców, których produkty pod względem jakościowym nie pozostawiają nic do życzenia. Mimo to staramy się zaoferować naszym klientom przystępny cennik. Możesz przekonać się o tym już teraz. W naszej karcie dań znajdziesz wyszczególnione dania, które obecnie dowozimy, wraz z ich aktualnymi cenami.