Catering na lunch

Catering na lunch we Wrocławiu – nasza oferta

Lunch to swego rodzaju późne drugie śniadanie, które zwykle jadane jest w godzinach 10-13. Obecnie określenie to zadomowiło się także w naszym kraju. Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem pysznego lunchu dla pracowników, zachęcamy do przestudiowania naszej oferty. Nasz Bar Domowy oferujemy zarówno tradycyjne dania obiadowe, jak i lekkie posiłki, które będą idealnie nadawać się na przerwę w pracy. Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z naszego cateringu dla pracowników, na pewno będziecie zadowoleni. Atrakcyjne ceny, urozmaicona karta dań, punktualny dowóz na wskazany adres – tego możecie się spodziewać, składając u nas zamówienie. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Catering na lunch – aktualne menu

Typowe dania lunchowe to przystawki, różnego rodzaju zakąski, a także lekkie zupy. Tego rodzaju potrawy znajdziecie także w naszej karcie dań. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też stale poszerzamy nasze menu. Jeśli interesuje Was catering na lunch dla pracowników, zachęcamy do przestudiowania naszej oferty. Dbamy o to, abyście mogli zamówić o nas dania ze świeżych składników, które mają różnorodne smaki. Zależy nam na tym, aby żaden z naszych klientów nie był rozczarowany. Chcielibyśmy określić, że pamiętamy także i osobach, które preferują styl życia fit. W naszym menu znajdziecie także świeże soki owocowe i warzywne, które będą doskonałym uzupełnieniem Waszego lunchu. W przypadku dań FIT oraz VEGE prosimy jedynie o zamówienie przynajmniej na dzień przed dostawą.

Pyszny catering na lunch – cennik

Jeśli interesuje Was catering na lunch, którego ceny są naprawdę przystępne mimo wysokiej jakości usług, jesteście w dobrym miejscu. Bar Domowy współpracuje wyłącznie z doświadczonymi, godnymi zaufania dostawcami. W praktyce oznacza to, że wszystkie nasze potrawy, także typowo lunchowe, przygotowywane są ze składników najwyższej jakości. To jednak na odbija się na cenie, która niezmiennie bardzo dobrze wypada na tle konkurencji. Mamy nadzieję, że wkrótce się o tym sami przekonacie. Z cenami poszczególnych naszych potraw możecie w każdej chwili zapoznać się na naszej witrynie.