Catering na piknik

Catering na piknik Wrocław

Niezależnie od tego, czy nadchodzący długi weekend majowy zamierzacie spędzić w gronie rodzinnym w domu czy może planujecie zorganizować wcześniej spotkanie firmowe, zdecydowanie zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty cateringu. Chcielibyśmy podkreślić, że nasz wrocławski Bar Domowy oferuje catering zarówno na tradycyjne imprezy, jak i coraz bardziej popularne imprezy plenerowe. Chętnie uzgodnimy z Wami wszystkie szczegóły, na pewno będziecie zadowoleni ze współpracy z naszym teamem. Czekamy na Wasze zapytania. Z pewnością odpowiemy na każde zapytanie odnośnie oferowanego aktualnie cateringu na pikniki oraz innego typy imprezy.

Catering na piknik – szeroki wybór potraw

Jeśli chodzi o aktualną ofertę naszego Baru Domowego, stawiamy na szeroko pojęte urozmaicenie. Poza daniami typowo polskimi znajdziecie u nas także dania pochodzące z kuchni z innych regionów. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na temat oferowanych przez nas dań. Chcielibyśmy podkreślić, że znajdą u nas coś ciekawego nie tylko zwolennicy kuchni tradycyjnej, ale także i osoby, które preferują kuchnię jarską. Zdrowe sałatki, świeże soki, koktajle itd. – to także część naszego menu. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dlatego stale poszerzamy kartę dań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertę. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Catering na piknik  – cennik naszych potraw

Chcesz zamówić catering na piknik we Wrocławiu? W takim razie zachęcamy do przestudiowania naszego menu i cennika. W tym miejscu chcielibyśmy zauważyć, że chociaż oferujemy wyłącznie pyszne dania z wysokojakościowych składników, staramy się zapewnić naszym klientom jak najniższe ceny. Jeśli interesuje Was dobre, zdrowe jedzenie na dowóz we Wrocławiu, zapraszamy do nas. Nasz Bar na pewno sprosta Waszym oczekiwaniom. Ceny dowozu są u nas także bardzo konkurencyjne, z pewnością będziecie pozytywnie zaskoczeni. Liczymy na to, że uda Wam się wybrać odpowiednie menu na planowany piknik, zarówno firmowy, jak i ze znajomymi.