Catering na piknik

Catering na piknik we Wrocławiu

Piękna pogoda zachęca do organizowania imprez plenerowych na mniejszą i większą skalę. Niezależnie od tego, czy chcecie zorganizować kameralny piknik rodzinny, dla grona znajomych czy może większy piknik firmowych, chętnie pomożemy! U nas możecie zamówić najlepszy catering na piknik we Wrocławiu. Mamy wystarczająco długie doświadczenie w organizowaniu cateringu na różnego rodzaju imprezy. Na pewno uda nam się stanąć na wysokości zadania także wtedy, gdy chodzi o pyszny, przystępny cenowo catering na piknik. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kartą dań. Oczywiście bardzo chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Catering na piknik – menu Baru Domowego

Wiemy, że wielu naszych klientów jest zainteresowanych urozmaiconym menu, które można podać podczas większych i mniejszych spotkań towarzyskich. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, a tym samym oferujemy menu obejmujące nie tylko tradycyjne polskie dania, ale także potrawy typowe dla kuchni z innych rejonów świata (także pyszne dania śródziemnomorskie). Nie zapominamy także i o osobach, które przeszły na dietę wegetariańską – u nas na pewno uda Wam się zamówić pyszne dania bezmięsne. Decydując się na zamówienie cateringu na piknik u nas, możecie liczyć na kompleksową obsługę. Poza jedzeniem dostarczymy oczywiście napoje – zarówno kawę i herbatę, jak i świeże soki warzywno-owocowe, które przygotowujemy na bieżąco.

Catering na piknik – ceny jedzenia na dowóz

Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. I właśnie dlatego staramy się oferować nasze dania i napoje w jak najbardziej korzystnej cenie. Dowóz też jest bardzo korzystny cenowo. Jeśli interesuje Was przystępny cenowo catering na piknik we Wrocławiu, zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W karcie dań podane są ceny wszystkich potraw i napojów. Chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że nasza karta (mim tak atrakcyjnego cennika) obejmuje wyłącznie zdrowe dania przygotowane ze świeżych, pełnowartościowych składników. W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.