Catering na roczek

Catering na roczek we Wrocławiu

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowa okazja dla całej rodziny. Warto ten niezwykły dzień spędzić w gronie rodziny i przyjaciół! Oczywiście, organizując przyjęcie z okazji roczku, trzeba zawczasu przemyśleć kwestię poczęstunku dla gości. Jeśli interesuje Was catering na roczek we Wrocławiu, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Baru Domowego. Nie da się zaprzeczyć, że rodzice organizujący urodziny dziecka mają wiele do przemyślenia, między innymi menu na przyjęciu. Od razu dobrze byłoby zastanowić się nad tym, jakie dania na ciepło i przekąski zostaną zaserwowane. Jeśli nie chcecie spędzać całego dnia w kuchni, zapraszamy Was do skorzystania z naszej oferty.

Catering na roczek – nasze aktualne menu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, staramy się na bieżąco urozmaicać naszą ofertę. I właśnie z tego względu możecie zamówić u nas dania zarówno kuchni polskiej, jak i pochodzące z innych rejonów świata. Zupy, dania mięsne, dania wegetariańskie, deska serów, deska mięs, przekąski zimne i gorące, przekąski wegetariańskie, desery itd. – to wszystko znajdziecie w naszej ofercie. W praktyce oznacza to, że bez problemu zamówicie u nas pyszne dania na roczek. Możecie z wyprzedzeniem upewnić się co do preferencji Waszych gości i zamówić takie dania, które będą wszystkim smakować. Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie menu Baru Domowego, zapraszamy Was do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy Wam dodatkowych informacji na temat oferowanych przez nas potraw.

Catering na roczek – cennik Baru Domowego

Niezależnie od tego, czy interesuje Was catering na roczek czy może na jakąś inną okazję, możecie jak najbardziej skorzystać z naszej oferty. Naszą mocną stroną jest atrakcyjny cennik – Bar Domowy, chociaż oferuje pyszne potraw z wartościowych składników, ma bardzo dobre ceny. Zachęcamy Was do porównania naszej oferty z ofertą konkurencji – na pewno będziecie pozytywnie zaskoczeni naszymi cenami. Na ostateczny koszt cateringu ma oczywiście wpływ adres dostawy. Im mniejsza odległość, tym niższa opłata za dostawę.