Catering na roczek

Catering na roczek we Wrocławiu

Roczek to bardzo ważna uroczystość rodzinna. Jeśli właśnie planujecie organizację przyjęcia z okazji pierwszych urodzin Waszego dziecka, zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie cateringu we Wrocławiu. Bar Domowy to restauracja, która od dawna specjalizuje się w przygotowywaniu i dowożeniu pysznych potraw, dostosowanych do wymagań klientów. Dania mięsne, mączne, wegetariańskie, pyszne zupy i sałatki- to wszystko obejmuje nasza oferta. Także, jeśli planują Państwo eleganckie przyjęcie urodzinowe dla dziecka, chętnie pomożemy. Oferujemy catering na roczek we Wrocławiu – zamówione dania zawsze dowozimy na czas. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Catering na roczek – menu

Wiadomo, że podczas przyjęć o charakterze rodzinnym, tradycyjne potrawy cieszą się największym wzięciem. Takie też potrawy możemy Państwu zaoferować w przystępnej cenie. W naszym menu przeważają pyszne, przyrządzone z najlepszych składników potrawy typowe dla polskiej kuchni. Oczywiście jesteśmy otwarci na nietypowe życzenia klientów, zresztą mogą Państwo zamówić u nas także dania kuchni śródziemnomorskiej. Polecamy także zdrowe desery i świeże soki owocowe i owocowo-warzywne, które w pełnie odpowiadają obecnym fit-trendom. Zachęcamy do sprawdzenia już teraz, co zawiera nasza karata dań. Chętnie pomożemy Państwu skompletować menu odpowiednie na roczek Waszego dziecka.

Catering na roczek – cennik usług

A jak wyglądają ceny naszego cateringu? Z pewnością będą dla Was pozytywnym zaskoczeniem! Chcielibyśmy podkreślić też, że jeśli odległość nie przekracza 3 km, dowóz zamówionych dań jest darmowy. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom catering na wysokim poziomie, to znaczy m.in., że nieodmiennie przygotowujemy wszystkie proponowane przez nas potrawy tylko i wyłącznie z produktów świeżych, których pochodzenie jesteśmy w stanie sprawdzić. Korzystamy z usług godnych zaufania dostawców, mimo to jednak staramy się, aby nasze ceny były dla klientów jak najbardziej atrakcyjne. Zachęcamy do zapoznania się z cenami poszczególnych dań w naszej restauracji.