Catering na rocznicę ślubu

Catering na rocznicę ślubu we Wrocławiu

Rocznica ślubu to ważna uroczystość. Zwłaszcza, gdy mowa o okrągłej rocznicy. Jeśli chcecie wraz z bliskimi sobie osobami świętować kolejne lata pożycia małżeńskiego, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty cateringu we Wrocławiu. Nasz Bar Domowy oferuje catering na rocznicę ślubu oraz na inne okazje. Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasi goście będą zadowoleni z serwowanych potraw i jednocześnie zależy Wam na niezawodnej obsłudze przyjęcia, zarówno w domu jak i w lokalu, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej aktualnej oferty. Na pewno uda nam się nawiązać owocną współpracę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym menu i cennikiem. W razie jakichkolwiek pytań o catering na rocznicę ślubu, jesteśmy oczywiście do Waszej dyspozycji.

Catering na rocznicę ślubu – menu

Zawsze chcemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego też oferujemy Wam potrawy zarówno tradycyjnej kuchni polskiej, jak i pyszne dania nawiązujące do kuchni z innych krajów. Jesteśmy przekonani, że wybierzecie potrawy, które będą smakować Waszym gościom. Wiemy, że nasi klienci mogą mieć bardzo różne oczekiwania. I właśnie z tego względu oferujemy Wam zarówno dania tradycyjne, jak i pyszne dania wegetariańskie. A może chcecie zaserwować swoim gościom zdrowe soki lub pyszne desery? To także nie problem. Oczywiście na Wasze życzenie przygotujemy na Wasza uroczystość deski serów, półmiski z sałatkami oraz dania gorące wszelkiego rodzaju. Sprawdźcie już teraz, co obejmuje nasze menu na przyjęcie w domu.

Catering na rocznicę ślubu – cennik

Nasz Bar Domowy oferuje pyszną kuchnię w przystępnych cenach. Nieodmiennie dokładamy starań, aby nasz cennik cateringu na przyjęcia był jak najbardziej korzystny na tle konkurencji. Stąd też, jeśli akurat szukacie oferty cateringu na rocznicę ślubu, serdecznie zapraszamy do nas. Ceny w naszym lokalu są naprawdę atrakcyjne, mimo że wszystkie potrawy są przygotowywane z najlepszych składników. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi dostawcami, możemy zaoferować naszym klientom najwyższą jakość w dobrej cenie.