Catering na rocznicę ślubu

Catering na rocznicę ślubu we Wrocławiu

Rocznica ślubu to bardzo ważny dzień dla małżonków, warto ją zatem zaplanować w jakiś wyjątkowy sposób. Jeśli z okazji rocznicy ślubu macie ochotę zorganizować przyjęcie dla rodziny i przyjaciół we Wrocławiu, zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty. Wrocławski Bar Domowy oferuje od dawna szeroko pojęte usługi cateringowe. W praktyce oznacza to, że możecie u nas zamówić także pyszny catering na rocznicę ślubu. Pyszne potrawy, punktualny dowóz oraz atrakcyjne ceny – tego właśnie mogą spodziewać się wszyscy nasi klienci, którzy zdecydują się na współpracę z nami. Zapraszamy Was do zapoznania się z menu Baru Domowego – na pewno uda Wam się znaleźć potrawy, które przypadną do gustu Wam i Waszym gościom.

Catering na rocznicę ślubu – menu

Chcielibyśmy w tym miejscu podkreślić, że stawiamy na tradycyjną kuchnię polską. Z naszego doświadczenia wynika, że potrawy kuchni polskiej cieszą się największym powodzeniem na imprezach różnego typu. Z drugiej strony jednak jesteśmy świadomi, że nasi klienci mogą mieć różne upodobania kulinarne. Stąd też możecie jak najbardziej zamówić u nas potrawy kuchni europejskiej. Mięsa, zupy, desery, deski wędlin, serów, półmiski rybne, świeże soki, gorące napoje – to wszystko możecie u nas zamówić. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego nasze menu obejmuje także pyszne dania wegetariańskie oraz rozmaite dodatki warzywne do głównych dań.

Catering na rocznicę ślubu – cennik

Wszystkie osoby zainteresowane aktualnym cennikiem cateringu na rocznicę ślubu lub jakąś inną imprezę zapraszamy do zapoznania się z naszą kartą dań. Przy każdej pozycji znajdziecie informację na temat ceny. Oczywiście w razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. W trosce o zadowoleni naszych klientów oferujemy wyłącznie potrawy przygotowane z pełnowartościowych, świeżych składników od sprawdzonych dostawców. Jedna mimo to staramy się oferować nasze usługi cateringowe w jak najbardziej przystępnej cenie, to dotyczy także dojazdu. W razie pytań o cennik jesteśmy do Waszej dyspozycji.