Catering na stypę

Catering na stypę – Wrocław i okolice

Dość często po ceremonii pogrzebowej odbywa się jeszcze stypa. Wiemy bardzo dobrze, że rodzina, która musi uporać sie ze stratą, nie zawsze może być w stanie przygotować takie przyjęcie samodzielnie w domu. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszej oferty cateringu na stypę. Postaramy się, aby w tym trudnym okresie przynajmniej kwestie organizacyjne nie nastręczały Wam problemów. Zapewniamy kompleksowy catering na stypę we Wrocławiu. Jeśli interesuje Was oferta, zachęcamy do zapoznania się z naszym menu. Gwarantujemy świeże, dobrze doprawione potrawy. W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji.

Catering na stypę – nasze menu

Wiemy bardzo dobrze, że nasi klienci mogą mieć różne upodobania. W naszej restauracji możecie zamówić różnego rodzaju dania gorące, sałatki, napoje gorące, a także świeże soki warzywno-owocowe. Nasze menu obejmuje przede wszystkim polską tradycyjną kuchnię, w praktyce oznacza to, że możecie u nas zamówić różne wersje popularnego kotleta schabowego, pyszne pierogi z różnym nadzieniem, flaki wołowe, gołąbki itd. Nasza oferta obejmuje także dania jarskie. Staramy się na bieżąco poszerzać nasze menu. Jeśli zależy Wam na zapewnieniu gościom dobrego jedzenia, nasza oferta powinna Was zainteresować. Decydując się na nasz catering, nie musicie nawet przygotowywać napojów gorących. Dostarczymy herbatę, kawę (różne rodzaje), a także gorącą czekoladę.

Catering na stypę we Wrocławiu – cennik

Jeśli interesuje Was catering na stypę we Wrocławiu, którego cena jest jak najbardziej przystępna, zachęcamy do kontaktu z naszym Barem Domowym. Zamówione dania przywozimy z lokalu przy ulicy Szybowcowej. Jeśli odległość dowozu nie przekracza 3 km, jest on darmowy. Chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że w trosce o podniebienia naszych klientów, kładziemy nacisk na bardzo staranny dobór naszych dostawców. I dlatego właśnie zawsze możecie liczyć u nas na potrawy przygotowane z wartościowych, świeżych składników. Przy czym ceny pozostają przystępne – zależy nam na zadowoleniu zamawiających. Serdecznie zapraszamy!