Catering na urodziny

Catering na urodziny we Wrocławiu

Jeśli planujecie zaproszenie gości z okazji urodzin, zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą cateringu na urodziny we Wrocławiu. Nasz Bar Domowy od dawna oferuje szeroko pojęty catering. Niezależnie od tego, czy planujecie urodziny w domu czy może w lokalu, możecie liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Bar Domowy we Wrocławiu to gwarancja pysznych potraw, szybkiego dowozu, a także korzystnych cen. Zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu. Na pewno uda Wam się ustalić pyszne menu w oparciu o naszą kartę dań. Oczywiście w razie potrzeby służymy pomocą – podpowiemy, jaki zestaw przystawek i dań głównych sprawdzi się podczas imprezy urodzinowej.

Catering na urodziny – menu Baru Domowego

Nie ma tak naprawdę znaczenia, czy planujecie wykwitną kolację czy może obiad w gronie najbliższych. Nasz catering na urodziny na pewno Was nie rozczaruje. Oferujemy typowe dania obiadowe oraz zupy, dostępne są także dania dla wegetarian. To jednak nie wszystko. Z myślą o osobach, które chciałyby zorganizować imprezę w domu, zaplanowaliśmy specjalne menu imprezowe. Menu to obejmuje dania mięsne, wegetariańskie, zupy. Poza tym możecie dla swoich gości zamówić półmisek rybny, deskę serów lub mięs. Wiemy, że bardzo wiele osób chciałaby zaserwować swoim gościom coś zdrowego. Dlatego też nasze menu obejmuje także owocowe oraz zdrowe soki. Możemy przygotować także wyszukane przekąski wegetariańskie.

Catering na urodziny – cennik Baru Domowego

Jeśli szukacie cateringu na urodziny w przystępnej cenie, zachęcamy Was już teraz do przestudiowania aktualnego cennika Baru Domowego we Wrocławiu. Zawsze staramy się oferować naszym klientom pyszne dania z najlepszej jakości świeżych składników w przystępnych cenach. Oczywiście na cenę cateringu urodzinowego ma wpływ także odległość, na jaką mamy dowieźć zamówione dania. Jednego możecie być jednak pewni – zdecydowanie wyprzedzamy konkurencję również i na tym polu. Nasz cennik cateringu jest naprawdę bardzo atrakcyjny. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.