Catering na wigilię firmową

Catering na wigilię firmową Wrocław

Chyba każdy zgodzi się z tym, że Boże Narodzenie to naprawdę wyjątkowy czas w roku. Zazwyczaj ten czas świętujemy w gronie rodzinnym. Jednak wiele firm decyduje się na organizację wigilii firmowych dla pracowników. To znakomita okazja, aby kolegom z pracy życzyć wszystkiego najlepszego i miło spędzić z nimi czas. Bar Domowy we Wrocławiu wychodzi naprzeciw osobom, które są odpowiedzialne za organizację wigilii firmowej. Jeśli interesuje Was catering na wigilię firmową we Wrocławiu, zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Z naszą pomocą uda się Wam zorganizować niezapomniane przyjęcie wigilijne dla kolegów z pracy. Oferujemy catering na wigilię firmową, których z pewnością sprosta Waszym oczekiwaniom.

Catering na wigilię firmową – menu Baru Domowego

Zawsze zależy nam za zadowoleniu naszych klientów, dlatego też dbamy o to, by meny Baru Domowego było jak najbardziej urozmaicone. Jesteśmy przekonani, że uda Wam się zamówić potrawy odpowiednie na wigilię firmową. Z racji tego, że wiemy, jak różne potrzeby mają nasi klienci, oferujemy zarówno dania tradycyjne, jak i inne, które nie zawsze kojarzone są z tradycja bożonarodzeniową. Bardzo chętnie udzielimy dodatkowych informacji o menu Baru Domowego. Warto podkreślić, że dostarczamy także zdrowe soki, gorące napoje oraz desery. W razie jakichś pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Na pewno uda Wam się znaleźć w naszym menu potrawy, które przypadną do gustu uczestnikom wigilii firmowej.

Catering na wigilię firmową – cennik

Mamy świadomość tego, że nasi klienci są zainteresowani cenami obowiązującymi w naszym Barze Domowym. Jeśli chodzi o cennik cateringu na wigilię firmową, chętnie udzielimy Wam wszelkich dodatkowych informacji. Zasadniczo koszty zależą od tego, na jakie dania się zdecydujecie oraz, gdzie zamówione potrawy mają zostać dowiezione. Jak nietrudno się domyślić, im mniejsza odległość, tym niższa opłata za dowóz. Zasadniczo jednak możecie spodziewać się przystępnych cen. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pozytywnie Was zaskoczy. Na tle konkurencji nasz cennik jest bardzo korzystny.