Catering na wigilię firmową

Catering na wigilię firmową – Wrocław

Jeśli stoi przed Wam właśnie niełatwe zadanie zorganizowania wigilii firmowej, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Ofertujemy kompleksowy catering na wigilię firmową oraz na inne okazje. Jeśli jesteście zainteresowani cateringiem we Wrocławiu, na pewno uda nam się zaoferować Wam pyszne menu oraz przystępne ceny. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm, które chcą tuż przed świętami Bożego Narodzenia zorganizować firmową wigilię. Z naszą pomocą uda Wam się zorganizować wszystko jeszcze szybciej. Jeśli nasza oferta Was zainteresowała, zachęcamy do zapoznania się z cennikiem i menu na witrynie internetowej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Wasze pytania.

Catering na wigilię firmową – pyszne potrawy

Bar Domowy specjalizuje się w tradycyjnej polskiej kuchni. Jeśli zatem jesteście zainteresowani właśnie profesjonalnym cateringiem na wigilię firmową, na pewno uda na się zaoferować Wam godne uwagi menu. Na pewno nie będziecie zawiedzenie naszym menu, jeśli zależy Wam na urządzeniu tradycyjnej wigilii firmowej. Z drugiej strony jednak wiemy doskonale, że coraz częściej podczas tego rodzaju okazji serwuje się także dania fit albo wegetariańskie. To nie problem. Nasz Bar Domowy ma bardzo urozmaiconą kartę dań. Zachęcamy Was do zapoznania się z nią już teraz. Oczywiście nasi klienci mogą zamówić nie tylko pyszne potrawy, ale także napoje. W tym także świeże soki.

Catering na wigilię firmową – przystępne ceny

Mamy świadomość tego, że wigilia firmowa najczęściej ma jakiś ustalony z góry budżet. Ze swej strony możemy zagwarantować, że nasze ceny są bardzo przystępne. Oczywiście podchodzimy elastycznie do klientów. Na pewno uda się Wam dobrać dania i napoje w odpowiednim przedziale cenowym. Ze swej strony możemy zapewnić, że także dowóz zamówionych u nas dań jest naprawdę przystępny cenowo. Oczywiście wiele zależy od odległości. Jeśli zamówicie catering na adres w odległości do 3 km od naszej restauracji, za sam dowóz nie zapłacicie. Oferujemy catering na najwyższym poziomie w dobrej cenie. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.