Profesjonalny catering do biura

Profesjonalny catering do biura we Wrocławiu

Jeśli jesteście zainteresowani tanim, a przy tym profesjonalnym cateringiem do biura we Wrocławiu, zachęcamy do przestudiowania naszej oferty. Z myślą o firmach, które chciałyby zamówić catering dla swoich pracowników przygotowaliśmy specjalną ofertę. Możecie skorzystać  zarówno z menu na trzy tygodnie, jak i z menu regularnego naszego Baru Domowego. Mamy nadzieję, że znajdziecie dania, które przypadną Wam do gustu. My ze swej strony gwarantujemy zawsze punktualny dowóz świeżego jedzenia. W razie jakichkolwiek pytań o nasz catering do biura, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Catering do biura  – menu Baru Domowego

Stale rozwijamy naszą ofertę, to dotyczy także cateringu do biura we Wrocławiu. Co to oznacza w praktyce dla naszych klientów? Możecie u nas zamówić dania kuchni polskiej i europejskiej. Menu trzytygodniowe obejmuje inne danie obiadowe na każdy dzień roboczy. A to jeszcze nie wszystko. Wiemy, że coraz więcej osób decyduje się na rezygnację z jedzenia mięsa. I dlatego też zdecydowaliśmy się na skomponowanie kompletnego menu obiadowego (codziennie inne danie) także i dla wegetarian. Nikt nie musi się czuć pominięty. Ponadto dowozimy świeże soki warzywne i owocowe oraz koktajle na bazie jogurtu naturalnego. Również, jeśli na co dzień przykładasz dużą wagę do zdrowego trybu życia, znajdziesz ciekawe propozycje w naszym menu. Mamy nadzieję, że nasze menu przypadnie Wam do gustu.

Catering do biura – aktualne ceny

Nasza karta dań zawiera ceny oferowanych potraw. Jeśli jesteś zatem zainteresowanym aktualnym cennikiem cateringu do biura we Wrocławiu, zachęcamy Cię do zapoznania się z obowiązującym cennikiem.  Chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że zawsze staramy się oferować naszym klientom jak najbardziej przystępne ceny.  Oczywiście do cen potraw powinniście doliczyć koszt dowozu. Jak nietrudno się domyślić, im mniejsza odległość, ty niższa cena. W razie jakichkolwiek pytań o cennik cateringu do biura zapraszamy do skontaktowania się z nami. Na pewno uda nam się ustalić satysfakcjonujące warunki współpracy.