Wyciskarka do soków Green Star GSE 5000

wyciskarka-green-star
Na rynku mamy mnóstwo wyciskarek do owoców. Każdy producent chce, aby to jego urządzenie uchodziło za najlepsze. Po szeregu testów, wśród sprzętów kuchennych tego typu, na prowadzenie wyszła wyciskarka do soków Green Star GSE 5000, określana mianem jedynej na świecie wyciskarki do owoców z patentem Twin Gear.

Pierwsza wyciskarka do owoców z przełomową technologią pracy

Wyciskarka do soków Green Star GSE 5000 jest prawdziwym skarbem na bogatym rynku wyciskarek. Jej przełomowa technologia Twin Gear pozwala na uzyskanie najzdrowszego soku, jaki tylko można wycisnąć z każdej części rośliny ( liści, łodyg, bulw, kiełków, ziół, źdźbeł, warzyw i owoców). Metoda pracy opiera się na magnetycznej i bioceramicznej technologii, w której wytwarzane jest, za pomocą rdzenia z magnesami, delikatne pole magnetyczne. Pozwala ono na uzyskanie esencji roślinnej oraz wydalenie z soku, np. ewentualnych metali ciężkich z tkanki łącznej wyciskanej rośliny. Druga technologia zastosowana w urządzeniu – Infrared, opiera się na wbudowanej podczerwieni, dzięki której wyciskana jest maksymalna ilość soku. Praca wolnoobrotowa – 110 obr/min i zgniatanie tkanek za pomocą ferromagnetycznych walców dają możliwość uzyskania soków terapeutycznych. Pozwalają one na uzupełnienie dziennego zapotrzebowania organizmu na substancje odżywcze, zwiększają odporność organizmu oraz umożliwiają stymulację samouzdrawiania.

Z wyciskarką Green Star GSE 5000 do samouzdrowienia

Wyciskarka do soków Green Star GSE 5000, dzięki swojej innowacyjności zwiększa przyswajalność witamin, minerałów i składników odżywczych. Pozwala ustabilizować pracę układu pokarmowego i pobudzić metabolizm, dzięki czemu jest rozwiązaniem idealnym również przy dietach. Ponadto soki wyciskane Green Star GSE 5000 poprawiają krążenie, regulują poziom cukru i ciśnienie krwi. Obniżają poziomu cholesterolu, poprawiają równowagę hormonalną oraz umożliwiają rozwój flory bakteryjnej jelit. Widoczną zmianą podczas kuracji sokami wyciskanymi przez wyciskarkę do soków Green Star GSE 5000 jest wzrost energii i sił witalnych oraz zwiększenie aktywności i wytrzymałości fizycznej. Podczas kuracji można zaobserwować spłycenie zmarszczek przez lepsze uwodnienie organizmu i redukcja cellulitu. Również poprawę jakości snu i istotne ograniczenie kłopotów z zaśnięciem.
Dzięki wyciskarce Green Star GSE 5000 każda terapia sokowa, w szczególności Terapia Gersona jest możliwa do przeprowadzenia w warunkach domowych. Zastosowane technologie w istotnym stopniu poprawiają jakość uzyskiwanego soku. Picie prawdziwej esencji składników odżywczych pozwala na uzyskanie wręcz spektakularnych wyników i poprawę jakości życia. To urządzenie godne polecenia, wyjątkowe na rynku znanych wyciskarek i sokowirówek. Jego cena jest na pewno adekwatna do oferowanych możliwości, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej sceptycznych klientów. Zmaksymalizowana ilość składników odżywczych i naturalny smak uzyskiwanych soków zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta czy potrzeby, również lecznicze rekonwalescentów.

Więcej na: https://cookandlove.pl/wyciskarki-do-sokow.html